Aktualności:

1% DLA SZCZEPU

Szanowni Państwo!
Jak co roku rozliczając swój PIT możecie przekazać 1% podatku na rzecz organizacji pożytku publicznego. Warto przekazać go na rzecz Szczepu im. Romualda Traugutta!
Dlaczego?
Przede wszystkim dlatego, że jest to środowisko harcerskie działające od ponad 100 lat, które w trakcie swojego istnienia dołożyło wszelkich starań aby wychowywać młodych ludzi. Każdego roku do Szczepu dołączają nowi harcerze, którzy są pełni pasji i nadziei. Nadziei na to, że będą mogli wyrwać się z domu i przeżyć niezapomniane przygody w trakcie biwaków, obozów i zbiórek. Pieniądze z 1% pozwalają nam na finansowanie przedsięwzięć czy zakup mundurów dla najbiedniejszych członków naszego środowiska.
Jak nam pomóc ?
Aby przekazać 1% podatku na rzecz Szczepu należy uzupełnić część zatytułowaną „Wniosek o przekazanie 1% podatku na rzecz Organizacji Pożytku Publicznego (OPP)”:
Numer KRS: 0000283814
Wnioskowana kwota: obliczony 1% należnego podatku, po zaokrągleniu do pełnych dziesiątek groszy w dół
A w części „Informacje uzupełniające”:
Cel szczegółowy 1%: POLESIE – TRAUGUTT (bez tej adnotacji 1% trafi na konto Chorągwi Łódzkiej)
Bardzo prosimy także o przekazanie tej informacji rodzinie, przyjaciołom i znajomym. Bardzo liczymy na Państwa pomoc i wsparcie! Mamy nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się zebrać środki, dzięki którym nasza działalność będzie kontynuowana i które pozwolą na zorganizowanie serii atrakcyjnych wyjść i zajęć dla dzieci i młodzieży.

W imieniu zuchów, harcerzy i instruktorów
Szczepu im. Romualda Traugutta,
phm. Jakub Dyktyński HO
komendant Szczepu
1%ulotka

2015 Szczep im. Romualda Traugutta